Zateplenie rodinných domov a objektov

Kto by nechcel pri návrate z práce či z rôznych ciest vždy zažiť teplo domova?

Teplo je dôležitým prvkom domácej atmosféry – ak aj nie všetko funguje úplne podľa našich predstáv, ak by nám bola doma ešte aj zima, podmienky pre bývanie by boli veľmi zlé. A tak, hlavne v zimných mesiacoch, kúrime ostošesť. A to doslova. 

Najviac energie v domácnosti sa spotrebuje práve na kúrenie. Náklady na kúrenie sa v chladnejších rokoch šplhajú k horibilným čiastkam, a preto všetci radi ušetríme každý cent z tohto veľkého balíka.

Naviac veľa energie uniká cez nekvalitné okná, ale aj cez steny či strechu. Aby sme nemuseli robiť kompromisy pri kúrení a mohli sme sa cítiť doma stále pohodlne a príjemne, je možné urobiť na svojom dome zatepľovacie úpravy. Ide spravidla o väčšiu investíciu, ktorá sa nám ale o pár rokov úplne vráti. Zatepľovacia izolácia pôsobí po celý čas životnosti stavby a trvale znižuje spotrebu energie až o 70%.

Okrem finančnej a energetickej úspory zateplenie prináša aj ďalšie výhody: odstránenie plesní v chladných kútoch, zatekanie pri oknách, strechách či obvodových múrov, ochraňuje pred koróziou a zvyšuje celkovú tepelnú stabilitu pri výkyvoch vonkajšej teploty. 

 

Ak máte záujem o zateplenie domu, radi vám poradíme, aké spôsoby sú pre vás najvýhodnejšie. Rozhodnite sa pre našu firmu a my všetky zatepľovacie práce vykonáme profesionálne a za výbornú cenu.

V prípade záujmu a otázok o ktorúkoľvek službu nás neváhajte kontaktovať.